238491. STORT TORNETBORD.
238491. STORT TORNETBORD.
Kan forlænges med to tillægsplader.
Understel af forkromet metal, bordplade af bøg.
Højde 74,5 cm.
Diameter 120 cm.
Kan udvides til 240 x 120 cm med to tillægsplader.
tegn på slid. Fod med enkelte ridser fra sko mm. Bordplade med almindelige til mindre brugsspor.
Højde 74,5 cm.
Diameter 120 cm.