STORT TORNETBORD.

STORT TORNETBORD.
238491. STORT TORNETBORD.

Kan forlænges med to tillægsplader.
Understel af forkromet metal, bordplade af bøg.
Højde 74,5 cm.
Diameter 120 cm.
Kan udvides til 240 x 120 cm med to tillægsplader.

tegn på slid. Fod med enkelte ridser fra sko mm. Bordplade med almindelige til mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!
238491. STORT TORNETBORD.

Højde 74,5 cm.
Diameter 120 cm.

Antal besøg: 1.337