PIEDISTAL, poleret træ, 20. århundrede.

237785. PIEDISTAL, poleret træ, 20. århundrede.

Højde 100 cm.

Brugsslitage og stødskader på foden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 100 cm.

Antal besøg: 721