Sæt , 4 dele, 20. århundrede.

Sæt , 4 dele, 20. århundrede.
237039. Sæt , 4 dele, 20. århundrede.

Skål, Orrefors Glasbruk, Gunnar Cyrén, signeret, Højde: 8,5 cm.
Shotglas, Orrefors glasværk, uidentificeret signering, Højde: 15 cm.
Vase, uidentificeret signering, Højde; 21 cm.
Parfumeflaske, Højde: 11 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Parfumeflaske, Højde: 11 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Antal besøg: 771