TROMPET, messing, Yamaha YTR2320E. 1990'erne.

236982. TROMPET, messing, Yamaha YTR2320E. 1990'erne.

Længde 55,5 cm. Original æske medfølger.

Brugsslitage. Mindre ridser og mærker. Ventilerne skal smøres.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.682