KNALLERT, Viarelli Retro 50, klasse 2.

2364095. KNALLERT, Viarelli Retro 50, klasse 2.

Knallert klasse 2.
25 km/t.
Du, der har kørekort, traktorkort eller er fyldt 15 år inden 1. oktober 2009, behøver ikke kørekort.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.
Beslag til visir mangler.
Ridser venstre bagdæksel.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Knallert klasse 2.
25 km/t.

Beslag til visir mangler.
Ridser venstre bagdæksel.
Brugsslitage.

Antal besøg: 6.711