CITIZEN ARMBÅND, FORgyldt med 18K GULD.

236286. CITIZEN ARMBÅND, FORgyldt med 18K GULD.

Ur diameter ca. 3 cm, quartz.
Armbånd semi-set 18k guld, ca 20 gr.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ur diameter ca. 3 cm, quartz.

Brugsslitage.

Antal besøg: 724