SOLSTOL, 2 stk., "Brommö", Ikea, 2000-tallet.

2361849. SOLSTOL, 2 stk., "Brommö", Ikea, 2000-tallet.

Bejdset hårdttræ. Rep sæde. Sammenklappelig. Højde ca 88 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.654