SEKRETÆR, midten af det 20. århundrede.

236108. SEKRETÆR, midten af det 20. århundrede.

Kommode, bejdset birk, rodsystem Bredde 93 cm Dybde 44 cm Højde 100 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.567