BILLETBIL, "Volvo Amazon", 1960'erne.

235903. BILLETBIL, "Volvo Amazon", 1960'erne.

japansk. Med håndbetjening.
Længde 23 cm.

Alder og Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.
Der mangler en navkapsel.

Få foretaget en gratis vurdering!

japansk. Med håndbetjening.
Længde 23 cm.

Alder og Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.
Der mangler en navkapsel.

Antal besøg: 4.476