SAMESKED, sølv, Karl Stenudd, 1937. Vægt 26 gram.

235692. SAMESKED, sølv, Karl Stenudd, 1937. Vægt 26 gram.

Graveret dekoration af samisk og ren. Forgyldt skeblad.
Længde 15 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 15 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 5.289