RINGE, 2 stk, 18k guld, vægt ca. 5,7 gr.

234468. RINGE, 2 stk, 18k guld, vægt ca. 5,7 gr.

En ring, rød 18 karat guld, med sten (en sten mangler), størrelse ca. 17,5. En ring, 18k hvidguld, med lille sten, størrelse ca. 17,5.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 503