KAMERAPAKKE, Bronica Zanza S2A.

233823. KAMERAPAKKE, Bronica Zanza S2A.

Kamerahus med 2 stk. filmkassetter, og taske, optik Nikkor-P 2,8 / 7,5 cm med UV-filter og modlysbeskyttelse, Nikkor-Q 4/25 cm (defekt lås).

Let Brugsslitage, ingen skader, blænde og lukker fungerer.
Nikkor 25 cm mangler en lås, der ikke er funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.034