EMMA LÆNESTOL, 2 stk., 20. århundrede.

233779. EMMA LÆNESTOL, 2 stk., 20. århundrede.

Ryghøjde 85 cm.
Sædehøjde 43 cm.

Brugsslitage.
Nogle meget små pletter på det ene sæde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 85 cm.
Sædehøjde 43 cm.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 663