ÆSKE/KORSTE, metalplade, 20. århundrede.

233460. ÆSKE/KORSTE, metalplade, 20. århundrede.

Mærket med rødt kryds og Filipstad - Vansbro.
Låse.
Ca. længde 64, bredde 47, højde 38 cm.

Slid, stødmærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Låse.

Slid, stødmærker.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.043