MÆNDAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

233059. MÆNDAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

Kommode med 7 skuffer Længde 101, bredde 50, højde 161 cm.

Brugsslitage, ridser, kant mellem 2. og 3. skuffe nedefra med skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 894