233022. ÅKE LINDSTRÖM. Sølv armbånd med bjergkrystal.
Stiv armbånd lavet af sølv prydet med en bjergkrystal.
Kan åbnes. Armbåndet måler ca 6,5 x 6 cm. Stemplet BEH (Bengt Hallberg Guldsmeds AB) og S9 (1968). Signeret Lindström. Vægt: 14,6 g.