KOP og SKÅL, glas, 20. århundrede.

232098. KOP og SKÅL, glas, 20. århundrede.

Slibet og graveret indretning. Højde 11-23 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 825