BLOMSTERBORD, String, 1960'erne.

231811. BLOMSTERBORD, String, 1960'erne.

Stålbund, kanter fineret med teaktræ. Længde 85, højde 65 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.209