KRONSKAB, folklore, Dalarna, dateret 1797.

231415. KRONSKAB, folklore, Dalarna, dateret 1797.

Senere maleri 1917. Højde 215 cm. Bredde 90 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 784