BORD, grålakeret, "Liatorp", IKEA, moderne.

2308067. BORD, grålakeret, "Liatorp", IKEA, moderne.

Længde ca 145 cm, bredde ca 65 cm, højde ca 73 cm.

Brugsslitage, tab af farve, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.688