Sæt , forgyldt, 20. århundrede.

230155. Sæt , forgyldt, 20. århundrede.

Saks, kagespatel, salatbestik, sovs, gafler og diverse skeer. Producent: "MEMA GAB", "Scandia present".

Fremstår med mindre brugsspor, nogle er i ny stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.171