STOLE, et par, sengustaviansk stil, århundredeskiftet 1900.

229990. STOLE, et par, sengustaviansk stil, århundredeskiftet 1900.

Hvidmalet og forgyldt, udskåret indretning med bladhullede ben.

Brugsslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, pletter.

Antal besøg: 646