SUKKERKASSE, samt sukkertop, fyrretræ.

229501. SUKKERKASSE, samt sukkertop, fyrretræ.

Længde 37, bredde 24, højde 23 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 996