SPEJLÅGE 4 stk, 5-spejl.

SPEJLÅGE 4 stk, 5-spejl.
229255. SPEJLÅGE 4 stk, 5-spejl.

1 venstrehængt, tre højrehængt. Forsænket låseboks, uden tryk. Malet, hvidt og forskellige farver og med stencilmaling. Massivt træ.
Bredde 88,5-89 cm, 207-207,5 cm.

Slitage, laktab, skader, hakker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 5.452