229238. SPEJLÅGE 4 stk, 5-spejl.
Låsekasse forsænket, uden tryk. Uden ramme. 3 venstrehængte, 1 højrehængte. Massivt træ. Hvidmalet.
Højde 207,5 cm bredde 88,5 cm.
Slitage, tab af maling, snavs, tilstedeværelse af ridser, blå mærker, hakker og skader.