SPEJLÅGE 4 stk, 5-spejl.

SPEJLÅGE 4 stk, 5-spejl.
229238. SPEJLÅGE 4 stk, 5-spejl.

Låsekasse forsænket, uden tryk. Uden ramme. 3 venstrehængte, 1 højrehængte. Massivt træ. Hvidmalet.
Højde 207,5 cm bredde 88,5 cm.

Slitage, tab af maling, snavs, tilstedeværelse af ridser, blå mærker, hakker og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.335