KIRKE, sidste del af det 20. århundrede.

228147. KIRKE, sidste del af det 20. århundrede.

Gult metal, 5 lyspunkter. Højde ca 65 cm. Diameter 38 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 743