KAMERA, Leica IIIf, 1950'erne.

227712. KAMERA, Leica IIIf, 1950'erne.

Etui medfølger. Mærker Ernst Leitz Wetzlar. Nr. 814 083.

Etui med skader/slitage. Kameraet er ikke fuldt gennemgået eller funktionstestet. Flash mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.144