BÅD, jolle, træ.

BÅD, jolle, træ.
2274938. BÅD, jolle, træ.

Ældre produktion Mål ca 127 x 275 cm, højde ca 55 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. Malingskrabning.

Få foretaget en gratis vurdering!
2274938. BÅD, jolle, træ.

Antal besøg: 1.339