BOGHYLDE, NK's Værksteder, Nyköping.

227283. BOGHYLDE, NK's Værksteder, Nyköping.

Bakke mærket. Fra Triva-serien. Ca. længde 126, bredde 27,5, højde 197 cm.

Slitage, ridser, stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, stød.

Antal besøg: 1.366