Lysestage, "Julia", Osram, 1960'erne.

226380. Lysestage, "Julia", Osram, 1960'erne.

I original æske. Kobber og sokkel i teaktræ. Bredde lysestage 47, 5 cm.

Brugsslitage, mangler manchet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 11.970