EMMA LÆNESTOLE et par, 20. århundrede.

225946. EMMA LÆNESTOLE et par, 20. århundrede.

Fyldt, betrukket med grønt præget fløjl. Ryghøjde 83 cm.

Noget brugsspor, mærker på benene.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 803