WILLIARD LUNDSTEDT. Olie på træplade, signeret.

225535. WILLIARD LUNDSTEDT. Olie på træplade, signeret.

Mål 30 x 31 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 30 x 31 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 885