JEAN PICART LE DOUX. Litografi.

225349. JEAN PICART LE DOUX. Litografi.

Ikke nummereret eller signeret. Billedstørrelse 37 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 794