BENGT LENNART ANDERSSON. Olie på lærred, "Brooding bird" signeret BLA.

225066. BENGT LENNART ANDERSSON. Olie på lærred, "Brooding bird" signeret BLA.

105x109 cm.

Noget slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

105x109 cm.

Noget slid.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 3.581