KOBBER BALJA, med hank, 1800-tallet.

224865. KOBBER BALJA, med hank, 1800-tallet.

Diameter 65,5, højde 38 cm.

Slitage, ridser og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 65,5, højde 38 cm.

Slitage, ridser og buler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 819