CHIFFONJE. Karl johan, 1840'erne.

222801. CHIFFONJE. Karl johan, 1840'erne.

Indvendig 14 skuffer, og 3 udvendige skuffer, Fineret i birketræ, højde 127 cm, længde 113 cm, bredde 54 cm.

Aldersslitage, senere beslag.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Aldersslitage, senere beslag.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.395