CAROLINA GYNNING. olie på lærred.

2210675. CAROLINA GYNNING. olie på lærred.

Figursammensætning. A verso signeret og dateret 2006. 200x140 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 4.449