SKÅL, krystal, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors.

220961. SKÅL, krystal, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors.

Signeret Orrefors GC, 3834-33. Højde 11, længde 24 cm.

Forekomst af lejlighedsvise bundridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.003