SOVEVÆRSMØBLER i art deco stil. 1920'erne.

220504. SOVEVÆRSMØBLER i art deco stil. 1920'erne.

Møbel med del med skab og del med spejl og underskab med glasskydedøre og ætset indretning Højde spejl 162,5 cm Total bredde 150 cm Skabsdybde 34 cm.

Brugsslitage, ridser, afslag, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 993