NØGLEBÆRER, Duchne, Frankrig, 18./18. århundrede, 18 karat.

220421. NØGLEBÆRER, Duchne, Frankrig, 18./18. århundrede, 18 karat.

Ombygget fra edderkopgang til ankergang, diameter 44 mm, vægt 74 gram.

Aldersslitage, urskive med skader, ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.195