SKAB, med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

219833. SKAB, med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Skabslåger og hylder i glas Længde 84, bredde 36,5, højde 126,5 cm.

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 752