LUGTDÅSE, sølv, "Hovedvandsaeg", Claus Iversen, Sønderborg.

219478. LUGTDÅSE, sølv, "Hovedvandsaeg", Claus Iversen, Sønderborg.

Delvist forgyldt. Dekoreret med forskellige farvede glasprismer. Højde 13 cm.

Sten mangler. Kantstødt. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.279