FRITZ VEHRING. objekt hjelm.

FRITZ VEHRING. objekt hjelm.
218948. FRITZ VEHRING. objekt hjelm.

Glaseret stentøj. H. 34,5 cm, B. 35 cm, D. 7,2 cm. Signeret og dateret 85.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 2.668