STEN STURE SANDGREN. Olie på Panel, Sanddynor, signeret Sten Sture.

218836. STEN STURE SANDGREN. Olie på Panel, Sanddynor, signeret Sten Sture.

60 x 90 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 90 cm.

Ingen anmærkninger.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 5.344