HØJTTALER, "Dantax" 150W Danmark.

2187497. HØJTTALER, "Dantax" 150W Danmark.

New century Pro-Logic system I Serie nr. 03020600168 Højde 107 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser, uafprøvet funktionsgaranti ydes ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.752