RITINE INSTRUMENT, 3 skuffer, 20. århundrede.

217327. RITINE INSTRUMENT, 3 skuffer, 20. århundrede.

3 skuffer tegneinstrument, dels kompas med grader i messing.

Slitage og stor skuffe ikke komplet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.309