OPSPARINGER, Messing, 1800-/19-tal.

216740. OPSPARINGER, Messing, 1800-/19-tal.

Sparbanken Hernösand, højde 20 cm, Örebro läns sparbank, højde 16 cm.

Aldersslitage, nøgle ikke tilgængelig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.394