SMEDELÅS, jern, 1700-/18-tal.

SMEDELÅS, jern, 1700-/18-tal.
216711. SMEDELÅS, jern, 1700-/18-tal.

Flere.

Aldersslitage, Brugsslitage rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Flere.

Antal besøg: 1.798