EDVARD ROSENBERG. Olie på Panel. Signeret 1915.

21660. EDVARD ROSENBERG. Olie på Panel. Signeret 1915.

Vinterlandskab i solnedgang. 52 x 80 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farvetab.

Antal besøg: 3.180