HJØRNEVINDUDSKAB, rokokostil, 20. århundrede.

216555. HJØRNEVINDUDSKAB, rokokostil, 20. århundrede.

Hjørnemontre med intarsia, 3 hylder Højde 140 cm Bredde 77 cm Dybde 55 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.025